Schody zewnętrzne

Wiele projektów budowlanych — zarówno inwestycji prywatnych, jak i deweloperskich — wymaga rozplanowania bezpiecznych, a także wygodnych schodów zewnętrznych prowadzących do budynku lub tworzących drogi dojścia w przypadku pochyłości terenu. Wybierając stopnie, należy wziąć pod uwagę takie parametry jak wysokość, kąt nachylenia, ognioodporność oraz żywotność. W przypadku dużych inwestycji nie bez znaczenia jest również cena czy możliwość dobrania odpowiednich wykończeń.

Schody zewnętrzne betonowe

Wybierając konstrukcję zewnętrznych ciągów komunikacyjnych, nie można zapomnieć o trwałości materiału. Nieodpowiednio wykonane lub zabezpieczone schody będą łatwo się kruszyć pod wpływem działania czynników atmosferycznych, a tym samym wymagać częstych remontów. Jeśli chcesz zachować użyteczność stopni na lata, skorzystaj z prefabrykatów zrobionych z betonu mrozoodpornego. W naszej ofercie znajdziesz odpowiednio dostosowane elementy dedykowane zewnętrznym drogom dojścia do inwestycji. Tak wykonane schody możesz wykończyć w dowolny sposób, używając na przykład terakoty, gresu lub płytek klinkierowych.

Schody żelbetowe zewnętrzne

Proste lub zabiegowe schody z żelbetu to również doskonały pomysł, aby uzyskać bezpieczne stopnie zewnętrzne charakteryzujące się trwałością oraz stosunkowo niską ceną. Można je wykończyć w dowolny sposób drewnem lub płytkami, przez co prosta konstrukcja nabierze oczekiwanego wyglądu. Wygodne i trwałe w eksploatacji, ognioodporne i mrozoodporne schody żelbetowe zewnętrzne sprawdzą się zarówno w charakterze ciągu komunikacyjnego w domu prywatnym, bloku, jak i podczas budowy biurowców czy hoteli. Od lat zajmujemy się produkcją stopni z prefabrykatów spełniających wszystkie niezbędne normy. Oferujemy możliwość dopasowania wymiarów elementów do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapraszamy do kontaktu!