Przyzwyczailiśmy się już do schodów wykonanych z drewna, metalu, szkła. Niewątpliwie — są piękne, wizualnie lekkie, jednak również nietrwałe. Drewno wymaga regularnej konserwacji, szkło łatwo pęka, a metal jest zimny w dotyku. Rozwiązaniem dla Klientów poszukujących solidnych, odpornych na warunki atmosferyczne i niewymagających dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych schodów są stopnie betonowe. Z powodzeniem można wykonać je zarówno na zewnątrz obiektu, jak i w środku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą schodów wewnętrznych wykonanych przez firmę EURO-TECH.

Mocne, estetyczne schody wewnętrzne z betonu

Beton ma wiele zalet — przede wszystkim jest niezwykle odporny na duże obciążenia oraz ciągłą eksploatację. Wykonane z niego schody są też uniwersalne, jeśli chodzi o rodzaj budynku — idealnie pasują do domków jednorodzinnych, instytucji, obiektów użyteczności publicznej. Mogą zostać dodatkowo wykończone płytką podłogową, wykładziną lub panelami. W zasadzie nie mają ograniczeń, jeśli chodzi o ich kształt. W naszej firmie produkujemy wewnętrzne schody zabiegowe, proste, spiralne i inne według życzenia Klienta.

Bezpieczne i uniwersalne schody betonowe

Schody betonowe są odporne na ogień. Stanowią więc doskonałą drogę ewakuacyjną w razie pożaru. Co więcej — ich konstrukcja pozwala na przeprowadzenie zamiany wystroju wewnętrznego budynku bez konieczności rozbiórki poszczególnych elementów stopni. Dzięki nowoczesnej technologii możliwe jest też wykonanie bardzo cienkich stopni, które wizualnie odciążą całą bryłę.

Zamów schody wewnętrzne wykonane przez specjalistów z firmy EURO-TECH

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem i montażem schodów wewnętrznych z betonu w Twoim domu lub firmie — zapraszamy do kontaktu. Oferujemy solidne, atrakcyjne cenowo konstrukcje, wykonane z wysokiej jakości materiałów. W razie pytań lub wątpliwości — służymy pomocą. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.