Schody zabiegowe

Schody zabiegowe to element wykorzystywany w budownictwie. Cechuje się on wysoką trwałością, szybkością montażu i możliwości aranżacyjnych. Spełniają one wymogi polskiej normy.

Istnieje możliwość regulacji gabarytów naszych prefabrykatów.

Wymiary:

Rodzaj Dane
Szerokość klatki: od 160 cm do 220 cm
Głębokość klatki: 216 cm do 229 cm
Szerokość stopni: od 80 cm do 110 cm
Wysokość podstopnia: od 16 cm do 19 cm
Maksymalna ilość stopni: 17
Regulacja wysokości między stropami: do 51 cm

 

Producent schodów zabiegowych

Schody zabiegowe to bez wątpienia jedne z najchętniej wykorzystywanych w budownictwie, zwłaszcza mieszkalnym. Wyróżniają się one dużą trwałością, szybkim montażem oraz – co ważne – zajmują bardzo mało miejsca, a klasyczny design gwarantuje, że z powodzeniem sprawdzą się do wielu aranżacji. Co ważne, w P.P.H. EURO-TECH proponujemy możliwość regulacji gabarytów prefabrykatów, dzięki czemu powinieneś z łatwością dopasować je idealnie do konkretnego wnętrza. Sprawdź całą ofertę betonowych schodów zabiegowych już dziś!

Prefabrykacja schodów zabiegowych – gdzie warto ją zastosować?

Tego rodzaju schody żelbetowe oraz betonowe są szeroko używane zwłaszcza w miejscach, w których liczy się oszczędność powierzchni. Z tego powodu interesują się nimi m.in. właściciele niewielkich domów jednorodzinnych, biur czy też obiektów użyteczności publicznej. Choć niektórzy uważają schody zabiegowe za mało reprezentacyjne, poprzez użycie wysokiej jakości materiałów, a także zastosowanie innowacyjnych technologii mogą one wyglądać równie wytwornie, co schody jednobiegowe.

P.P.H. EURO-TECH – Twój producent schodów zabiegowych!

Szukasz eleganckich schodów do domu, ale nie masz na nie zbyt dużej ilości wolnego miejsca? Postaw na nowoczesne żelbetowe i betonowe schody zabiegowe! Charakteryzują się one oryginalnym kształtem, a zastosowane do ich wykonania materiały są bez wątpienia ponadczasowe. Schody kręcone z betonu świetnie sprawdzą się w loftowych wnętrzach, choć z powodzeniem możesz wykorzystać je do nieco bardziej klasycznych aranżacji. Zapraszamy!