Producent schodów betonowych

Schody proste wykorzystywane są w budownictwie. Można je zainstalować w budynkach zabudowy indywidualnej, wielorodzinnej, użyteczności publicznej i obiektach przemysłowych.

Wymiary biegów prostych:

Rodzaj Dane
Szerokość klatki: od 160 cm do 220 cm
Głębokość klatki: 216 cm do 229 cm
Szerokość stopni: od 80 cm do 110 cm
Wysokość podstopnia: od 16 cm do 19 cm
Maksymalna ilość stopni: 17
Regulacja wysokości między stropami: do 51 cm

 

Prefabrykacja schodów prostych

Beton oraz żelbet to jedne z najtrwalszych materiałów, które znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie dzięki niebywałej stabilności i wytrzymałości nawet na bardzo duże obciążenia. Wykorzystanie go do wykonania różnych konstrukcji w budynku jest nie tylko pewnym rozwiązaniem – pozwalającym zagwarantować niezawodną trwałość – ale jest także korzystne finansowo. Stosunkowo niedrogi materiał można poddać dalszej obróbce i wykończyć w późniejszym czasie na przykład płytkami lub drewnem, dlatego świetnie nadaje się na przykład do prefabrykacji klasycznych, prostych schodów.

Producent betonowych schodów

Betonowe elementy świetnie sprawdzają się w każdym rodzaju budownictwa – w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, blokach, budynkach użyteczności publicznej, a także w różnych obiektach przemysłowych. Niewątpliwa stabilność, łatwość w ewentualnym wykończeniu oraz utrzymaniu w czystości sprawia, że to najchętniej wybierane rozwiązanie przez inwestorów, a także cieszące się sporym zainteresowaniem Architektów. Oferujemy prefabrykację schodów żelbetowych, jak również z betonu mrozoodpornego, który doskonale nadaje się do konstrukcji zewnętrznych. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami producenta!

Schody proste – Łódź, Poznań, Warszawa, Szczecin, Kraków, Gdańsk

Usługę prefabrykacji schodów prostych betonowych bądź żelbetowych oferujemy Klientom z całej Polski, na przykład z Łodzi, Poznania, Warszawy, Szczecina, Krakowa, Gdańska czy Bydgoszczy. Jako producent gwarantujemy atrakcyjne ceny, a przede wszystkim najwyższą jakość wykonanych prefabrykatów. Klasyczne, proste schody z niezawodnego materiału można poddać różnym pracom wykończeniowym – na przykład pokryć płytkami, drewnianymi deskami lub wykładziną dywanową, by dostosować je do aranżacji wnętrza, a także by zapewnić bezpieczeństwo użytkowania.

Schody wewnętrzne oraz zewnętrzne z betonu mrozoodpornego

Beton, z którego wykonane są oferowane przez nas prefabrykaty, świetnie nadaje się zarówno do wnętrz, jak i do zewnętrznego otoczenia domu czy innego rodzaju obiektu. Dzięki wykorzystaniu betonu mrozoodpornego jesteśmy w stanie wyprodukować proste schody dostosowane do każdych warunków pogodowych. Schody wewnętrzne nie wymagają aż tak wysokiej odporności na czynniki atmosferyczne, jednak także muszą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów z całej Polski. Zapraszamy do współpracy z P.P.H. EURO-TECH – producentem schodów prefabrykowanych prostych.