Prefabrykowane balkony

W naszej ofercie znajdą Państwo także płyty balkonowe, podesty, podwaliny i podciągi.

Dane elementy konstrukcyjne są proste w montażu. Wytwarzane są z najwyższej jakości materiałów.

Balkony żelbetowe, podesty, podciągi

W P.P.H. EURO-TECH zajmujemy się produkcją elementów betonowych i żelbetonowych, które znajdują zastosowanie w większości budynków murowanych – domach jednorodzinnych, obiektach magazynowych i produkcyjnych czy budynkach użyteczności publicznej. W naszej ofercie posiadamy między innymi prefabrykowane balkony żelbetowe i betonowe, płyty balkonowe, podesty, podwaliny i podciągi. Wszystkie te elementy wytwarzamy z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu możemy zagwarantować każdą zaprojektowaną wytrzymałość i odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Nasze wyroby są bardzo stabilne konstrukcyjnie, łatwe w montażu i odpowiednio zabezpieczone. Umożliwiają dowolne kształtowanie elewacji budynku i przyspieszają realizację każdego projektu.

P.P.H. EURO-TECH – producent balkonów żelbetowych i nie tylko

Dzięki nowoczesnemu zakładowi produkcyjnemu, doświadczeniu i zaangażowaniu naszych specjalistów oraz wykorzystaniu najlepszej klasy materiałów, jesteśmy w stanie tworzyć elementy o doskonałych parametrach wytrzymałościowych, szczelności i trwałości. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą prefabrykowanych balkonów żelbetowych, podestów, płyt balkonowych, podciągów czy podwalin – skontaktuj się z nami, a opowiemy Ci o jej szczegółach i przedstawimy dokładne warunki współpracy z naszą firmą. Serdecznie zapraszamy!

Balkon żelbetowy

Balkony to jedne z podstawowych elementów konstrukcyjnych budynków, które znacząco zwiększają atrakcyjność obiektu. Wykonywane z elementów betonowych i żelbetonowych znajdują zastosowanie szczególnie w nowoczesnym budownictwie jedno i wielorodzinnym, a także różnego rodzaju obiektach użyteczności publicznej. W P.P.H. EURO-TECH wykonujemy gotowe do montażu, trwałe i wytrzymałe prefabrykowane balkony o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze wyroby nie wymagają wykonywania skomplikowanych robót szalunkowych i zbrojarskich na wysokościach, a ich montaż jest wyjątkowo szybki i łatwy, dlatego też są idealnym rozwiązaniem przy inwestycjach, w których kluczowe jest tempo realizacji.

Prefabrykacja balkonów — wybierz nasze produkty i zapomnij o montażu wymagającym dużo pracy, czasu i cierpliwości

Produkowane przez nas balkony żelbetowe mogą być montowane bez względu na zmienne warunki atmosferyczne, na które są wysoce odporne. Nie wymagają też dodatkowej obróbki, impregnacji czy wykonywania prac mokrych związanych z betonowaniem, szalowaniem czy zbrojeniem.